...

Konsolidacja kredytów Rzeszów

Konsolidacja kredytów Rzeszów

Konsolidacja kredytów, jeśli klient posiada kilka kredytów bankowych w różnych bankach na różne okresy i oczywiście na różnych warunkach bardzo prawdopodobne,że konsolidacja wszystkich zobowiązań byłaby opłacalna. Należy zwrócić jednak uwagę na jakich warunkach przenosimy kredyty do innego banku. Jeśli uda nam się przenieść zobowiązania na 0% to należą się nam zwroty z tytułu niewykorzystanej prowizji od tych starych kredytów. Dodatkowo, jeśli mieliśmy ubezpieczenia na kredytach, również nam się należą zwroty.

Kto może skorzystać z konsolidacji kredytów?

Z konsolidacji kredytów mogą skorzystać wszyscy, którzy aktualnie mają umowę o pracę najlepiej na czas nieokreślony. Dodatkowo klient powinien mieć zdolność kredytową, możemy przyjąć roboczo ,iż zdolność to miesięczne wynagrodzenie x 25. Natomiast to jest bardzo ogólny wynik i tak naprawdę dokładnie będziemy wiedzieć dopiero po wprowadzeniu wniosku do banku.

Kolejną sprawą jest to, że klient starający się o konsolidację kredytów powinien mieć pozytywną historię spłacania tych kredytów, czyli bez opóźnień powyżej 30 dni.

×

Zostaw Kontakt

Oddzwonimy!

    Zadzwoń
    Przycisk
    Optimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.